Gaidību fotosesijas

Grūtniecība ir ļoti īpašs un vienreizīgs laiks jūsu dzīvē un mūsu mērķis ir iemūžināt jūsu iekšējo spēku un skaistumu. Mēs priecāsimies radīt jums skaistus portretus, kas godina jūs un mazo dzīvībiņu jūsu puncī.
Pat, ja tā ir Jūsu pirmā profesionālā fotosesija, mēs parūpēsimies par to, lai Jums nav jāsatraucas par pozēšanu, palīdzēsim izvēlēties aksesuārus un liksim justies lutinātai.

Rezervēšana

Vislabākais laiks grūtniecības fotosesijai ir starp 29. un 36. grūtniecības nedēļu, taču, ja tas nav iespējams, priecāsimies ar jums sadarboties Jums pieejamā laikā. Lūdzam sazināties ar mums pēc iespējas laicīgi, lai ieplānotu jūsu gaidību fotosesiju.

Garderobe

Pirms savas fotosesijas saņemiet konsultāciju par līdzi ņemamajiem apģērbiem un aksesuāriem un arī fotosesijas laikā palīdzēsim Jums izvēlēties labāko no visa līdzi paņemtā. Lai pēc iespējas atvieglotu Jums apģērba izvēli, par lielu daļu sesijai nepieciešamo aksesuāru jau esam parūpējušies mēs.

Vieta

Vairums grūtniecības fotosesiju notiek mūsu studijā, taču esam gatavi pielāgoties jūsu vēlmēm un ieplānot sesiju jums vēlamā vietā. Labprāt jūsu sesiju ieplānosim arī kādā skaistā vietā pie dabas.

Retušēšana

Katrā sesijā ir iekļauta profesionāla fotogrāfiju apstrāde un retušēšana ar uzsvaru uz dabiskumu.