Jaundzimušo fotosesijas

Mūsu jaundzimušo sesijās iemūžinām jūsu mazuļa pirmās dzīves dienas radošā un unikālā stilā. Nav nekā skaistāka par jaundzimušo fotogrāfiju un mēs apzināmies, cik svarīgi ir saglabāt jūsu ģimenes vērtīgākās atmiņas.

Mūsu stils

Mūsu pieeja un stils ir radīt vienkāršus, neaizmirstamus un minimālistiskus portretus, kuros uzsvars tiek likts uz mazuli kā skaistu māksliniecisku objektu. Mums patīk lietot gan tumšos, gan gaišos toņus, taču krāsas vienmēr ir neuzbāzīgas un maigas.

Rezervēšana

Rezervēt fotosesiju jaundzimušajam mazulim pārāk agri nav iespējams. Tomēr labākais laiks, kad to darīt ir 6 – 8 nedēļas pirms plānotā dzimšanas datuma, lai būtu iespējams veiksmīgi ieplānot jūsu sesiju. Kā zināms, mazajiem pašiem patīk izvēlēties savu dienu, tādēļ sākumā plānoto dzimšanas datumu atzīmēsim kalendārā ar zīmuli, lai konkrētu sesijas datums precizētu pēc mazuļa dzimšanas. Sesiju skaits mēneša laikā ir ierobežots un dienā varam ieplānot tikai vienu mazuļa fotosesiju, tādēļ ir svarīgi, lai Jūs ar mums sazinātos pēc iespējas ātrāk pēc tam, kad mazulis būs nācis pasaulē.

Ideālais vecums

Labākais laiks foto sesijai ir pirmās 6 – 8 dienas pēc mazuļa dzimšanas. Vēlamais laiks, kurā būtu jāiekļaujas, ir pirmās 2 nedēļas pēc dzimšanas. Mazuļiem, kas ir vecāki, miedziņš kļūst trauslāks un viņus kļūst sarežģītāk kustināt un noguldīt dažādās pozās, tā kā viņi sāk aptvert jaunās pasaules plašumus un grib izstiept savas mazās rociņas un kājiņas. Tāpat, sākot ar 2. – 3. nedēļu mazuļiem var pastiprināties vēdersāpes.

Vieta

Sesijas var notikt gan mūsu studijā, gan jūsu mājās. Tā kā Latvijas laika apstākļi ne vienmēr ļauj izmantot tikai dabīgo apgaismojumu, tad sesijās pamatā izmantojam studijas gaismu, tādēļ nav jāsatraucas, ja jūsu mājoklī nav daudz gaismas. Mazulim šāds apgaismojums nekādi nevar kaitēt, tā kā mazulis lielāko sesijas daļu būs aizmidzis. Ja laika apstākļi atļauj, daļa sesijas var notikt kādā ēnainā vietā jūsu piemājas dārzā vai mežmalā.

Aksesuāri

Par fotosesijai nepieciešamajiem aksesuāriem jums nav jāsatraucas, par tiem jau esam parūpējušies mēs. Gadiem ejot to skaits arvien pieaug.

Sesijas ilgums

Sesija var ilgt līdz pat 3 – 4 stundām, paredzot laiku atpūtai, mierināšanai un īsākām vai garākām ēšanas pauzēm.

Retušēšana

Katrā sesijā ir iekļauta profesionāla fotogrāfiju apstrāde un retušēšana ar uzsvaru uz dabiskumu.