Sveika Māsiņ! | Un tad viņi bija pieci ❤ | Jaundzimušā un ģimenes fotosesija studijā

ĢIMENES FOTOSESIJA

Vienas no skaistākajām ģimenes fotosesijām ir tās, kurās redzi, kā izauguši bērni, kurus pirms gadiem savā studijā esam bildējuši kā pavisam mazus ķiparus, kā līdz ar viņiem ‘aug’ vecāki un kā aug visa ģimene kopā. Ir skaisti pēc gadiem visus atkal satikt jau otrajā, trešajā vai pat ceturtajā jaundzimušā fotosesijā. Bieži vien ir sajūta, ka šo dažu stundu laikā, kuras esam bijuši kopā pirms vairākiem gadiem, esam viens otru neticami labi iepazinuši. Atceramies, par ko runājām, kā iepriekšējā sesijā gāja un ir sajūta, ka joprojām esam uz viena viļņa.

Neatkarīgi no tā vai fotografējam ģimenes fotosesijas studijā vai mājās, mums ir svarīgi nodrošināt, lai visa ģimene justos ērti un atslābināti. Cenšamies radīt neformālu un draudzīgu atmosfēru, lai visi varētu izbaudīt sesiju un iegūt skaistas atmiņas. Ģimenes fotosesijas nav tikai fotogrāfiju uzņemšana. Tā ir kopēju atmiņu radīšana, kas paliks uz mūžu. Tā ir iespēja iemūžināt mīlestību un saikni starp ģimenes locekļiem un visiem kopā radīt kaut ko skaistu.


ĢIMENES FOTOSESIJA RĪGĀ

Mūsu TOP 4 padomi, kurus ņemt vērā, gatavojoties jaundzimušā un ģimenes fotosesijai:

  1. Ērts apģērbs. Ja ģimenes kopbildēm plānotais apģērbs nav īpaši ērts, ņemiet līdzi neformālu maiņas apģērbu, lai pēc ģimenes fotogrāfijām varat pārģērbties, atpūsties un justies ērti, kamēr mazulis bildējas viens.
  2. Ņemiet līdzi uzkodas un mazas nodarbes vecākajiem bērniem. Jaundzimušo un ģimenes fotosesijas var ilgt 2 – 3 stundas, tādēļ paņemiet līdzi uzkodas un kādu nodarbi vecākajiem bērniem, lai gaidīšanas laiks līdz sesijas beigām paskrien ātrāk.
  3. Iekļaujiet fotogrāfijās ko īpašu. Apdomājiet, vai vēlaties fotogrāfijās iekļaut ko īpašu – omītes adīto sedziņu, mazuļa pirmo mīļlietiņu vai ko citu ar sentimentālu vērtību. Apspriediet ar savu fotogrāfu šo aksesuāru izmantošanas iespējas pirms sesijas, lai būtu iespēja labāk sagatavoties.
  4. Atslābinieties un labi pavadiet laiku. Atcerieties – ņemiet līdzi labu garastāvokli un relaksējieties. Jo labākā noskaņojumā būsiet, jo labākas izdosies fotogrāfijas. Mēs nevaram garantēt, ka vienmēr viss būs pilnībā ideāli, bet, ja būsiet mierīgi un atvērti, varam apsolīt, ka būs skaisti.
ĢIMENES FOTOSESIJA STUDIJĀ
FOTOSESIJAS RĪGĀ
JAUNDZIMUŠĀ FOTOSESIJA STUDIJĀ
JAUNDZIMUŠĀ FOTOSESIJA RĪGĀ
JAUNDZIMUŠĀ FOTOSESIJA MĀJĀS