Par mums

jaundzimušo un ģimenes fotosesijas | Armands & Sabīne

TIKKO DZIMIS ir ģimenes projekts un projekts ģimenēm, ko radījuši Armands un Sabīne – divi mākslinieciski prāti, kas mīl radīt skaistumu un emocijas ar savu darbu. Viņu jaundzimušo un ģimenes fotosesijas ir kā stāsti, kas atspoguļo dzīves brīnumus un prieku. Sabīne un Armands audzina divus brašus dēlus un savu fotostudiju ir ierīkojuši nelielajos, bet gaišajos un siltajos apartamentos pašā Rīgas centrā.

Savu darbību Armands un Sabīne aizsāka jau 2010. gadā, kad jaundzimušo fotosesijas mūsu platuma grādos bija kas pavisam jauns un neapgūts. Toreiz visus adītos un citus sesiju aksesuārus Armands un Sabīne radīja pašu rokām. Tagad abiem ir pievienojušies arī citi darba rūķi, lai arvien varētu piedāvāt ko jaunu.

Ar fotogrāfiju Armands patiesi aizrāvās 2006. gadā pēc savas pirmās spoguļkameras iegādes. Viss aizsākās bez jebkāda iepriekšēja nodoma, taču gadiem ejot fotografēšana pārauga īstā kaislē, līdz tā atrada savu piepildījumu mazuļu un ģimeņu fotografēšanā. Sabīne šo gadu gaitā ir kļuvusi par īstu mazuļu vārdotāju un spēj nomierināt un aizmidzināt pat visnemierīgākos mazuļus.

Šis ceļš aizsākās lielā neziņā, bet ar milzīgu vēlmi apgūt jauno un lielu entuziasma bagāžu. Pateicoties daudzu apkārtējo ticībai un atbalstam, kopš tā laika ir uzkrāta liela un nozīmīga pieredze, un abi ir kļuvuši par vieniem no pazīstamākajiem jaundzimušo mazuļu vārdotājiem Latvijā.

Visas fotosesijas Armands un Sabīne jau kopš pašiem pirmsākumiem aizvada kopā un, kamēr Sabīne parūpēsies par mazuļiem un topošajām māmiņām, Armands rūpēsies par to, lai jūs saņemtu skaistākās fotogrāfijas.

Ja Jums ir jautājumi, vai, ja vēlaties rezervēt savu ģimenes fotosesiju, sazinieties ar mums un mēs Jums par visu labprāt pastāstīsim.