Jaundzimušā fotosesija

Jaundzimušais guļ skaitā pozā jaundzimušā fotosesijas laikā

Mazuļa pirmās dzīves dienas pēc dzimšanas ir īss un patiesi maģisks laiks. Mūsu jaundzimušo fotosesijās iemūžinām jūsu mazuļa pirmos “soļus” lielajā pasaulē radošā un unikālā stilā. Nav nekā skaistāka par jaundzimušo fotogrāfiju un mēs apzināmies, cik svarīgi ir saglabāt jūsu ģimenes vērtīgākās atmiņas.

Mūsu stils

Mūsu pieeja un stils ir radīt vienkāršus, neaizmirstamus un minimālistiskus portretus, kuros uzsvars tiek likts uz mazuli kā skaistu māksliniecisku objektu. Mums patīk lietot gan tumšos, gan gaišos toņus, taču krāsas vienmēr ir neuzbāzīgas un maigas.

Ideālais vecums

Labākais laiks foto sesijai ir pirmās 6 – 8 dienas pēc mazuļa dzimšanas. Vēlamais laiks, kurā būtu jāiekļaujas, ir pirmās 2 nedēļas pēc dzimšanas. Mazuļiem, kas ir vecāki, miedziņš kļūst trauslāks un viņus kļūst sarežģītāk kustināt un noguldīt dažādās pozās, tā kā viņi sāk aptvert jaunās pasaules plašumus un grib izstiept savas mazās rociņas un kājiņas. Tāpat, sākot ar 2. – 3. nedēļu mazuļiem var pastiprināties vēdersāpes.

Ģimenes fotogrāfijas

Mēs zinām, cik svarīgi ir saglabāt jūsu ģimenes vēsturi un radīt neaizmirstamas atmiņas kopā ar jūsu mazuli, tādēļ mūsu sesijas ietver arī ģimenes fotogrāfijas, kurās iemūžinām jūsu saikni ar jaundzimušo mazuli. Ģimenes fotosesijas ir visu mūsu fotosesiju neatņemama sastāvdaļa, izņemot jaundzimušo mini-sesijas, kuras ir paredzētas tikai mazuļiem. Ģimenes fotosesijās var piedalīties vecāki, vecākie bērni, mājdzīvnieki un tuvinieki, ar kuriem vēlaties dalīties šajā laimīgajā notikumā.

Rezervēšana

Rezervēt fotosesiju jaundzimušajam mazulim pārāk agri nav iespējams. Tomēr labākais laiks, kad to darīt ir 6 – 8 nedēļas pirms plānotā dzimšanas datuma, lai būtu iespējams veiksmīgi ieplānot jūsu sesiju. Kā zināms, mazajiem pašiem patīk izvēlēties savu dienu, tādēļ sākumā plānoto dzimšanas datumu atzīmēsim kalendārā ar zīmuli, lai konkrētu sesijas datums precizētu pēc mazuļa dzimšanas. Sesiju skaits mēneša laikā ir ierobežots un dienā varam ieplānot tikai vienu mazuļa fotosesiju, tādēļ ir svarīgi, lai Jūs ar mums sazinātos pēc iespējas ātrāk pēc tam, kad mazulis būs nācis pasaulē.

Lai arī labāk ir pieteikties sesijai laicīgi, daudzas ģimenes par to sāk domāt tikai tad, kad mazulis jau ir dzimis. Ja tas ir arī jūsu gadījums, varat droši sazināties ar mums, tā kā lielākā daļa mazuļu dzimst ātrāk vai vēlāk kā plānots un ir iespējami brīvi datumi, kad varam ieplānot sesiju arī jums. Pat, ja mazulis ir jau vecāks par 2 nedēļām, vēl nekas nav nokavēts. Mēs regulāri fotografējam jaundzimušos, kas ir sasnieguši jau 3-4 nedēļu vecumu, turklāt piedāvājam fotosesijas arī lielākiem jaundzimušajiem, kuras fokusētas uz fotogrāfijām, kas piemērotas mazuļiem līdz pat 8 nedēļu vecumam.

Vieta

Sesijas var notikt gan mūsu studijā, gan jūsu mājās. Tā kā Latvijas laika apstākļi ne vienmēr ļauj izmantot tikai dabīgo apgaismojumu, tad sesijās pamatā izmantojam studijas gaismu, tādēļ nav jāsatraucas, ja jūsu mājoklī nav daudz gaismas. Mazulim šāds apgaismojums nekādi nevar kaitēt, tā kā mazulis lielāko sesijas daļu būs aizmidzis. Ja laika apstākļi atļauj, daļa sesijas var notikt kādā ēnainā vietā jūsu piemājas dārzā vai mežmalā.

Aksesuāri

Par fotosesijai nepieciešamajiem aksesuāriem jums nav jāsatraucas, par tiem jau esam parūpējušies mēs. Gadiem ejot to skaits arvien pieaug.

Sesijas ilgums

Lielākā daļa ģimenes sesiju ilgst ~ 2 stundas un var sasniegt 3 stundu ilgumu, taču veltīsim jums tieši tik daudz laika, cik nepieciešams, paredzot laiku mazuļa atpūtai, mierināšanai un īsākām vai garākām ēšanas pauzēm.

Retušēšana

Katrā sesijā ir iekļauta profesionāla fotogrāfiju apstrāde un retušēšana ar uzsvaru uz dabiskumu.