Gaidību fotosesija

Grūtniecības fotosesija studijā

Grūtniecība ir ļoti īpašs un vienreizīgs laiks jūsu dzīvē un mūsu mērķis ir iemūžināt jūsu iekšējo spēku un skaistumu. Jūsu grūtniecības fotosesijā mēs priecāsimies radīt jums skaistus portretus, kas godina Jūs un mazo dzīvībiņu Jūsu puncī.
Pat, ja tā ir Jūsu pirmā profesionālā fotosesija, mēs parūpēsimies par to, lai Jums nav jāsatraucas par pozēšanu, palīdzēsim izvēlēties aksesuārus un ļausim justies lutinātai.

Rezervēšana

Vislabākais laiks grūtniecības fotosesijai ir starp 29. un 36. grūtniecības nedēļu, taču, ja tas nav iespējams, priecāsimies ar jums sadarboties Jums pieejamā laikā. Lūdzam sazināties ar mums pēc iespējas laicīgi, lai ieplānotu jūsu gaidību fotosesiju.

Garderobe

Pirms savas fotosesijas saņemsiet konsultāciju par līdzi ņemamajiem apģērbiem un aksesuāriem un arī fotosesijas laikā palīdzēsim Jums izvēlēties labāko no visa līdzi paņemtā. Lai pēc iespējas atvieglotu Jums apģērba izvēli, par lielu daļu sesijai nepieciešamo aksesuāru jau esam parūpējušies mēs.

Meikaps

Grūtniecības fotosesija ir vairāk kā tikai vienkārša fotografēšanās. Tā ir diena, kad justies nozīmīgai un lutinātai, tādēļ fotosesijas dienā studijā būs profesionāla make-up māksliniece, kas parūpēsies par Jūsu tēlu un dos noderīgus padomus. Mūsu fotosesijām iesakām vieglas lokas matos, dabīgu dienas meikapu ar izceltām acu kontūrām. Ideālam rezultātam, dienu vai divas pirms sesijas, ieplānojiet arī manikīra procedūru. Dabīgi, maigi pasteļtoņi vienmēr izskatīsies lieliski, īpaši tuvplānos ar plaukstām un punci.

Ģimenes fotogrāfijas

Mazuļa gaidīšanas laiks ir skaists notikums ne tikai Jums, bet visai Jūsu ģimenei, un saprotam, ka vēlaties tajā dalīties ar saviem mīļajiem. Mūsu ģimenes fotosesijas ir mazi saimes svētki, kuros varat piedalīties kopā ar Jūsu otro pusīti, mazajiem un lielajiem bērniem vai mājdzīvniekiem.

Fotosesijas norise

Arī tad, ja tā būs jūsu pirmā grūtniecības fotosesija, mūsu mērķis ir parūpēties par to, lai jūtaties ērti un pārliecināta par sevi. Viscaur sesijai dosim jums precīzas norādes kā pozēt un kur skatīties, lai jūsu fotogrāfijas atspoguļotu jūsu skaistumu. Mēs zinām, ka šis ir īpašs brīdis Jūsu dzīvē, tādēļ vēlamies, lai jūs to izbaudītu pilnībā.

Vieta

Vairums grūtniecības fotosesiju notiek mūsu studijā, taču esam gatavi pielāgoties jūsu vēlmēm un ieplānot sesiju jums vēlamā vietā. Labprāt jūsu sesiju ieplānosim arī kādā skaistā vietā pie dabas.

Retušēšana

Katrā sesijā ir iekļauta profesionāla fotogrāfiju apstrāde un retušēšana ar uzsvaru uz dabiskumu.