Dāvanu kartes

DĀVANU KARTE ĢIMENES FOTOSESIJAI

Kādēļ gan neuzdāvināt kaut ko oriģinālu un īpašu? Dāvanu karte ģimenes fotosesijai ir skaists veids kā pārsteigt savus mīļos Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai Māmiņdienā. Ieprieciniet ģimeni, draugus vai kolēģi, sagādājiet viņiem neaizmirstamus mirkļus un īpašas atmiņas, uzdāvinot dāvanu karti ģimenes fotosesijai.

Sazinieties ar mums, lai vienotos par vēlamo dāvanu kartes summu, apmaksas un saņemšanas veidu. Dāvanu karti iespējams saņemt studijā, vienojoties par laiku, vai ar pasta/pakomāta starpniecību. Kartiņu saņemsiet glīti iesaiņotu mazā dāvanu kastītē, ar iekļautu kontaktinformāciju. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 6 mēneši no izsniegšanas brīža.

Uzziniet vairāk par mūsu ģimenes fotosesijām vai apskatiet bieži uzdoto jautājumu sadaļu. Sīkāku info par pakalpojumiem atradīsiet fotosesiju cenrādī. Dāvanu karte tiks noformēta par jebkuru jūsu izvēlēto summu.

Ja jums rodas jautājumi vai īpašas vēlmes par dāvanu kartes izvēli, nekautrējieties sazināties ar mums. Labprāt ar jums aprunāsimies un ieteiksim labāko variantu.