Ģimenes fotosesija

Piedzīvo skaistus mirkļus ģimenes fotosesijā.

Ģimenes fotosesija ir īpašs notikums, kura laikā iemūžinām jūsu mazuļa pirmos lielos un mazos soļus šajā plašajā pasaulē no brīža, kad mazie pirmo reizi satiek savu ģimeni, līdz brīdim, kad tiek sperti pirmie patstāvīgie soļi. Mūsu fotostudijā mazuļus fotografējam 1 – 4 nedēļu vecumā, kā arī no 3 līdz 12 mēnešu vecumam, lai arī daudzi klienti pie mums atgriežas atkal un atkal, kad bērni jau ir paaugušies un pat sasnieguši skolas vecumu. Viens no labākajiem posmiem, kad mazuli fotografēt, ir brīdis, kad mazie tik tikko sāk sēdēt un rāpot. Tomēr brīdi, kad tas notiks, nekad nav iespējams paredzēt iepriekš, tādēļ skaistus portretus radīsim neatkarīgi no tā, kādas prasmes mazulis ir paspējis sevī attīstīt.

Mūsu stils

Mūsu pieeja un stils ir radīt vienkāršus, minimālistiskus un ilgmūžīgus ģimenes portretus. Mums patīk lietot gan tumšos, gan gaišos toņus, taču izmantotās krāsas vienmēr būs neuzbāzīgas un maigas. Mūsu fotogrāfijās uzsvars vienmēr tiek likts uz ģimeni, nevis aksesuāriem.

Apģērbs un aksesuāri

Par fotosesijai nepieciešamajiem aksesuāriem jums nav jāsatraucas. Pirms fotosesijas saņemsiet konsultāciju par to, kādus apģērbus labāk ņemt līdzi uz fotosesiju, turklāt par lielu daļu aksesuāru jau esam parūpējušies mēs paši. Gadiem ejot, aksesuāru skaits arvien pieaug.

Vieta

Ģimenes fotosesijas lielākoties plānojam mūsu mājīgajā studijā, kurā ir pieejami visi nepieciešamie aksesuāri un apgaismojums. Tomēr, ja vēlaties kaut ko īpašāku, varam doties pie dabas un izmantot Latvijas ainavu skaistumu kā fonu jūsu ģimenes fotogrāfijām. Tāpat varam izmantot kādu no īres fotostudijām Rīgā, kas piedāvā dažādas iespējas un atmosfēras. Katrā no šīm vietām mēs centīsimies radīt mājīgu un atpūtai draudzīgu atmosfēru, lai jūsu ģimene justos pēc iespējas ērtāk.

Sesijas ilgums

Ģimenes fotosesija ar mazuļiem no 3 – 12 mēnešu vecumam parasti ilgst aptuveni 1 stundu, savukārt jaundzimušo fotosesijas ar ģimeni 2 – 3 stundas, taču vienmēr paredzam rezerves laiku dažādiem gadījumiem un katrai fotosesijai veltām tieši tik daudz laika, cik nepieciešams, lai viss varētu notikt mierīgi un bez steigas.

Retušēšana

Katrā sesijā ir iekļauta profesionāla fotogrāfiju apstrāde un retušēšana ar uzsvaru uz dabiskumu. Mūsu fotogrāfijas ir mākslas darbi, kas radīti ar mīlestību un rūpību.