Jautājumi & atbildes

Meitenīte ar skaistu galvas rotu, guļ groziņā, ietīta skaistā, zaļganā sedziņā zīdaiņa fotosesijas laikā
Kā pieteikties jaundzimušā fotosesijai, ņemot vērā, ka precīzs dzimšanas datums nav nosakāms?

A: Pieteikties jaundzimušā fotosesijai vēlams 6 – 8 nedēļas pirms noteiktā dzimšanas datuma. Mēs ļoti labi apzināmies, ka faktiskais dzimšanas datums var ievērojami atšķirties no plānotā, tomēr, nosakot provizorisku datumu, varēsiet būs droši, ka varēsim maksimāli pielāgoties situācijai un būsim pieejami arī tad, ja mazulis būs piedzimis ievērojami ātrāk vai vēlāk par noteikto datumu.


Vai mums uz foto sesiju jāņem līdzi savi aksesuāri?

A: Par fotogrāfijās redzamajiem jaundzimušo un mazuļu fotosesiju aksesuāriem mēs jau esam parūpējušies, tādēļ jums par to sagādi nav jāsatraucas. Turklāt savus krājumus regulāri papildinām un atjaunojam, lai katra mazuļa sesija būtu pēc iespējas īpašāka. Tas gan neizslēdz iespēju paņemt līdzi kādu jums mīļu lietiņu.


Kas notiks, ja mazulis būs nemierīgs un nevarēs aizmigt?

A: Gadījumi, kad mazulis ir patiešām satraucies un ilgstoši nespēj aizmigt, ir ārkārtīgi reti. Izmantosim visu savu 14 gadu pieredzi, lai jums, vecākiem, ne par ko nebūtu jāsatraucas un jūs varētu izbaudīt šo skaisto pieredzi.
Miega stāvoklī tiek fotografēti tikai jaundzimušie mazuļi, kuriem ir tikai dažas dienas līdz dažas nedēļas. Ja jaundzimušais mazulis sākotnēji neguļ, bet ir paēdis un mierīgs, tad fotografējam nomodā un sesijas laikā mazulis visticamāk iemigs. Mazuļi no 3-12 mēnešu vecumam tiek fotografēti nomodā.


Vai šāda fotosesija zīdainim nav par grūtu?

A: Mēs darām visu, lai jūsu mazulis justos tik ērti, cik vien iespējams. Telpas ir siltas un atmosfēra mierīga, lai mazulis pēc iespējas nesatrauktos.


Vai ir iespējams saņemt arī neapstrādātās fotogrāfijas?

A: Mēs dodam priekšroku jums nodot tikai pilnībā apstrādātās fotogrāfijas. Tāpat kā sesijas laikā izmantotie aksesuāri, foni un kompozīcijas, tās ir daļa mūsu tēla. Mēs vēlamies katram no jums sniegt tikai to labāko, tādēļ ir iespējams saņemt tikai gatavās fotogrāfijas.


Vai mazuļus ir iespējams fotografēt tikai Jūsu norādītajos vecumos – dažu dienu, 3-4 mēnešu un 7-8 mēnešu vecumā?

A: Tas ir tikai mūsu ieteiktais vecums, kas parasti ir ļoti piemērots mazuļu fotografēšanai, taču ir iespējams fotografēt jebkura vecuma mazuli līdz 1 gadam.


Vai mūsu fotogrāfijas būs apskatāmas publiski?

A: Nē. Neviena fotogrāfija nenonāks publiskajā telpā bez jūsu piekrišanas. Visas fotogrāfijas, kuras ir redzamas mūsu mājas lapā, ir publicētas tikai ar mazuļu vecāku piekrišanu.