Mazuļa fotosesija

Mazuļa un ģimenes fotosesija

Mazuļa un ģimenes fotosesija ir iespēja iemūžināt jūsu mazuļa pirmos lielos soļus šajā plašajā pasaulē no brīža, kad mazie sāk iepazīt savas rociņas un pēdiņas līdz brīdim, kad tiek sperti pirmie patstāvīgie soļi.

Mūsu stils

Mūsu pieeja un stils ir radīt vienkāršus, neaizmirstamus un minimālistiskus ģimenes portretus. Mums patīk lietot gan tumšos, gan gaišos toņus, taču izmantotās krāsas vienmēr būs neuzbāzīgas un maigas. Mūsu fotogrāfijās uzsvars vienmēr tiek likts uz mazuli, nevis aksesuāriem.

Ideālais vecums

Mūsu fotostudijā mazuļus fotografējam no 3 līdz 12 mēnešu vecumam. Viens no labākajiem posmiem, kad mazuli fotografēt, ir brīdis, kad mazie tik tikko sāk sēdēt un rāpot. Taču brīdi, kad tas notiks, nekad nav iespējams paredzēt iepriekš, tādēļ skaistus portretus radīsim neatkarīgi no tā, kādas prasmes mazulis ir paspējis sevī attīstīt.

Apģērbs un aksesuāri

Par fotosesijai nepieciešamajiem aksesuāriem jums nav jāsatraucas. Pirms fotosesijas saņemsiet konsultāciju par to, kādus apģērbus labāk ņemt līdzi uz fotosesiju, turklāt par lielu daļu aksesuāru jau esam parūpējušies mēs paši. Gadiem ejot, aksesuāru skaits arvien pieaug.

Vieta

Mazuļu fotosesijas iesakām plānot mūsu studijā, pie dabas vai kādā no īres fotostudijām Rīgā.

Sesijas ilgums

Mazuļu fotosesijas parasti ilgst aptuveni 1 – 1,5 stundu, vienmēr paredzot rezerves laiku dažādiem gadījumiem.

Retušēšana

Katrā sesijā ir iekļauta profesionāla fotogrāfiju apstrāde un retušēšana ar uzsvaru uz dabiskumu.